Rasim Thaçi-Cima viziton vendlindjen, jep një mesazh të fuqishëm që nuk duhet ta humbisni - Bota Sot
Rasim Thaçi-Cima viziton vendlindjen, jep një mesazh të fuqishëm që nuk duhet ta humbisni

Mediale Vip

Rasim Thaçi-Cima viziton vendlindjen, jep një mesazh të fuqishëm që nuk duhet ta humbisni

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 20:00
Rasim Thaçi-Cima

Aktori e ka vizituar vendin e tij të lindjes dhe nga atje ka postuar disa foto.

Rasim Thaçi-Cima, postimin e ka bërë në Facebook.

Ai ka shkruar në imazhe se nuk duhet asnjëherë të harrojmë se nga kemi ardhur pa marrë parasysh se ku jemi dhe ku do të shkojmë.

Rikujtojmë se vendlindja e Cimës është Komorani.

‘Ngado që të shkon , mos harro se nga ke ardh … Vendlindja ❤️ @ Komoran’, ka shkruar Cima pranë postimit të fotografive në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat