10 milionët e ‘Madonna’ - Bota Sot
10 milionët e ‘Madonna’

Mediale Vip

10 milionët e ‘Madonna’

Nga: Bota sot Më: 6 korrik 2020 Në ora: 20:25
Mozzik

Reperi Mozzik ka sjellë këngë këtë verë që menjëherë janë bërë hite, duke numëruar miliona klikime në kanalin Youtube.

Me 26 qershor ai publikoi këngën Madonna, një këngë ritmike që edhe u kritikua për tekstin, por që po dëgjohet çdokund, përcjell Bota sot.

Për 11 ditë që nga publikimi i këngës me videoklip, tashmë ajo numëron 10 milionë klikime, që tregon se është mjaft e dëgjuar dhe e pëlqyer./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat