E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit - Bota Sot
E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit

Mediale Vip

E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 20:28
Learta

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një këmishë me lule dhe po duket shumë bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat