E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit - Bota Sot
E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

Mediale Vip

E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 20:59
Samanta Karavella

Samanda Karavella po vjen me bashkëpunim.

Samanda Karavella dhe Skerdi kanë bashkuar idetë për projektin e tyre të përbashkët muzikor.

Të dy artistët shqiptarë këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Përveç kësaj Samanta ka ndarë pamje edhe nga xhirimet e klipit ku tregon se si do të duket në një prej skenave.

Këngëtarja shihet e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri dhe duket tejet joshëse.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

N.K.N Loading...

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat