Bes Kallaku president pas 1 viti? Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat - Bota Sot
Bes Kallaku president pas 1 viti? Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

Mediale Vip

Bes Kallaku president pas 1 viti? Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 23:06
Stresi

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi.

Aktori i humorit, Bes Kallaku, njihet si një person mjaft i afërm i presidentit Ilir Meta dhe deri më tani nga ai nuk ka asnjë indicie se dëshiron të jetë pasardhësi i tij.

Mirëpo një gjë të tillë e mendoi Stresi, i cili gjatë fjalës së tij në studio, sugjeroi me humor që sipas tij, Bes Kallaku duhet të jetë presidenti i Shqipërisë pas një viti.

Një deklaratë kjo që u shoqërua me të qeshura nga të ftuarit e tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat