Ronela Hajati ua kalon të gjithave, duket 'seksi' si Kim Kardashian - Bota Sot
Ronela Hajati ua kalon të gjithave, duket 'seksi' si Kim Kardashian

Mediale Vip

Ronela Hajati ua kalon të gjithave, duket 'seksi' si Kim Kardashian

Nga: H.O. Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:11
Ronela Hajati

Ronela ka paralajmëruar se po vjen me projekt të ri muzikor. Madje këtij projekti i priu me disa foto të nxehta. 

Ajo solli disa momente nga Ksamili e veshur në bikine.

E këto foto nuk kanë se si të jenë më mirë se sa me një Ronelë aq të zjarrtë.

Kënga e re e saj titullohet “Aventura”, ndërsa do t’ia vizualizojë edhe videoklipin, ndërsa thotë se do të jetë ‘perlë’.

“AVENTURA” ??? Jam shumë e ngazëllyer për këtë projekt!!! Mezi po pres ta degjoni! Së shpejti”, ka shkruar Ronela.

Kjo këngë si dhe një tjetër projekt i Ronela Hajatit pritet të publikohen në fund të këtij muaji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat