Fatmir Spahiu: Vendosja e maskës të bën të lumtur, përbrenda ndihesh kasko

Mediale Vip

Fatmir Spahiu: Vendosja e maskës të bën të lumtur, përbrenda ndihesh kasko

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 08:14
Fatmir Spahiu

Fatmir Spahiu ka dhënë komentin e tij për maskat.

Me shtimin e rasteve me Covid-19 janë shtuar masat dhe mbajtja e maskës po fillon të bëhet obligative.

Me këtë rast ka pasur reagime të ndryshme në rrjete sociale e edhe aktori Fatmir Spahiu ka dhënë komentin e tij.

“Vendosja e maskes ta bene jeten me te lumtur dhe perbrenda ndihesh KASKO!”, ka shkruar ai në Instagram.

Fatmiri njihet për reagimet e shumta në rrjete sociale, si me apo pa shaka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat