Dua Lipa mjaft e ngrohtë në një bikini të vogël të kuqe - Bota Sot
Dua Lipa mjaft e ngrohtë në një bikini të vogël të kuqe

Mediale Vip

Dua Lipa mjaft e ngrohtë në një bikini të vogël të kuqe

Nga: E.R Më: 7 korrik 2020 Në ora: 10:16
Dua Lipa

Ajo ka qenë duke shijuar një pushim në Karaibe.

Këngëtarja, 24 vjeç, tërhoqi vëmendjen teksa rrëshqiste në bikini të kuqe, përpara se të pozonte një imazh romantik me të dashurin e saj, 21 vjeç, pas një zhytjeje në det, shkruan daily mail, transmeton ''Bota sot''.

Në një foto tjetër, princesha e popit tërhoqi një shprehje të animuar të fytyrës me vëllanë e vogël të supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid.

Image

Çifti kanë qenë vetë-izolimi së bashku për më shumë se tre muaj gjatë koronavirusit.

Image

 

Ata kishin qenë fillimisht të fshehur në Londër, pas turneut Australian.

Duke folur për Good Morning e Britanisë së fundmi, Dua, e cili sapo ka publikuar albumin e saj të dytë, tha se gjërat janë duke shkuar mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat