Flitet për lidhje, aktori tregon haptas për dashurinë ndaj moderatores - Bota Sot
Flitet për lidhje, aktori tregon haptas për dashurinë ndaj moderatores

Mediale Vip

Flitet për lidhje, aktori tregon haptas për dashurinë ndaj moderatores

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 11:06
Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Aktori i humorit Donald Veshaj i ftuar në një emision në Shqipëri, ka shprehur haptas dashurinë që ka për moderatorën Bora Zemani.

Në emision nuk munguan pyetjet për dashurinë e tij, ku njëra prej pyetjeve ishte “A e don ti Borën”.

Veshaj nuk hezitoi të përgjigjej, “Po, vdes për Borën”, duke shprehur haptas dashurinë e tij, shkruan “Bota Sot”.

Ka disa muaj që përflitet për lidhjen e Donald Veshajt me moderatoren Bora Zemani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kete çunin, identitetin e te cilit nuk dua ta zbuloj! 💁🏻‍♀️

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat