A janë në lidhje Butrint Imeri dhe Kiara Tito? - Bota Sot
A janë në lidhje Butrint Imeri dhe Kiara Tito?

Mediale Vip

A janë në lidhje Butrint Imeri dhe Kiara Tito?

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 11:49
Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Këngëtari Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë përfolur gjatë në media për një lidhje dashurie, dhe gjithashtu ishte pjesë edhe e njërit prej projekteve të Butrintit në këngën “Hajt hajt”.

Edhe pse janë parë shumë së bashku dhe janë fotografuar bashkë, asnjëri nuk e pranuan asnjëherë që janë në lidhje, shkruan “Bota Sot”.

Ndërsa, Kiara së fundmi është pyetur në “Instagram” se a ka të dashur apo jo. Përgjigjja e saj i ka sqaruar të gjitha duke thënë vetëm “JO”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat