Adelina Berisha sjellë imazhe të ‘nxehta’ nga Shqipëria - Bota Sot
Adelina Berisha sjellë imazhe të ‘nxehta’ nga Shqipëria

Mediale Vip

Adelina Berisha sjellë imazhe të ‘nxehta’ nga Shqipëria

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 12:23
Adelina Berisha

Adelina Berisha vazhdon të sjellë imazhe atraktive nga ‘Grande Blue Fafa’.

Si shumë nga personazhet e famshme shqiptare, edhe këngëtarja Adelina Berisha po shijon disa ditë relaksuese në Shqipëri.

Artistja, e cila ndiqet nga një numër i madh i ndjekësve në rrjetet sociale, herë pas here publikon imazhe dhe video të ndryshme.

Kësaj radhe, ajo ka publikuar një fotografi atraktive nga pushimet në vendin luksoz tashmë shumë të frekuentuar “Grande Blue Fafa”.

Image

Krijuesja e hitit “S’ta fal” ka shpërndarë një imazh provokues në bikini të zeza, teksa ka marrë vëmendje me linjat e saj tru.pore.

Fotografia joshëse ka arritur të komplimentohet në masë të madhe edhe nga miqtë e fansat që numëron në rrjetin e popullarizuar, Instagram.

Pushimet e 30-vjeçares vijnë pas lajmërimit se ka filluar punën për projekte të reja muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat