Kaq shpenzoi Era Istrefi në veshmbathje për ditëlindje - Bota Sot
Kaq shpenzoi Era Istrefi në veshmbathje për ditëlindje

Mediale Vip

Kaq shpenzoi Era Istrefi në veshmbathje për ditëlindje

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 12:53
Era Istrefi

Era Istrefi shpenzon goxha shumë në veshmbathje.

Era Istrefi është emër shumë i suksesshëm në estradë, e cila njihet për disa projekte muzikore.

Ditë më parë, këngëtarja festoi ditëlindjen, teksa në imazhet që ndau me ndjekësit u shfaq e veshur me një kostum të kuq dhe këpucë të bardha.

Veshja me ngjyrë të kuqe nga Saks Potts sipas faqes “MPM” i kushtoi 530 euro, ndërsa këpucët e markës “Louboutin” 1000 euro.

Era Istrefi së fundi ka publikuar fotografi nga studio muzikore, përmes së cilave tregoi se shumë shpejt rikthehet me këngë të re. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@eraistrefi wearing @sakspotts Red Shimmer Set (€530) @louboutinworld Degrastrass 100 PVC shoes (€1.000)

A post shared by MPM (@mespermes) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat