Dhurata pozon tërësisht natyrale, merr vëmendjen me veshjen e ngushtë - Bota Sot
Dhurata pozon tërësisht natyrale, merr vëmendjen me veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Dhurata pozon tërësisht natyrale, merr vëmendjen me veshjen e ngushtë

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 16:23
Dhurata Ahmetaj

Dhurata Ahmetaj e ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Ahmetaj, është shkëputur paksa nga muzika.

Kjo vihet re pasi ka një kohë të gjatë që nuk ka sjell diçka të re, mirëpo është aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram.

Në foton e fundit të publikuar në këtë rrjet social duket tejet natyrale dhe joshëse.

Këngëtarja ka theksuar format trupore në veshjen e ngushtë dhe e gjithë vëmendja ka shkuar aty.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@loungeapparel 🥑

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat