Teuta publikon momentin romantik me Adonisin, sot në ditën ndërkombëtare të puthjes - Bota Sot
Teuta publikon momentin romantik me Adonisin, sot në ditën ndërkombëtare të puthjes

Mediale Vip

Teuta publikon momentin romantik me Adonisin, sot në ditën ndërkombëtare të puthjes

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 16:44
Teuta Krasniq

Teuta Krasniqi e ka ndarë me ndjekësit një moment romantik me burrin e saj.

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis Morina, janë ndër çiftet e njohura të ekranit të cilët përveç se burë dhe grua janë edhe miq shumë të mirë.

Këtë e kanë dëshmuar shpesh herë me publikimin e fotove e videove të ndryshme në Instagram.

Së fundmi ishte Teuta ajo e cila ka vendosur që me ndjekësit në Instagram ta ndajë një moment romantik.

Ajo shihet duke e puthur burrin e saj, sot në ditën ndërkombëtare të puthjes.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat