Zbulohet identiteti i biznesmenit që i ka vjedhur zemrën Viola Spiros - Bota Sot
Zbulohet identiteti i biznesmenit që i ka vjedhur zemrën Viola Spiros

Mediale Vip

Zbulohet identiteti i biznesmenit që i ka vjedhur zemrën Viola Spiros

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:40
Viola Spiro

Moderatorja sportive Viola Spiro ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private, por çështjet e saj të zemrës kanë tërhequr vëmendjen e kujtdo.

“Iconstyle.al” ka zbuluar se Viola po jeton një histori të re dashurie, larg kamerave, por me një emër të njohur në fushën e biznesit të gazit në Shqipëri.

Arbër Avrami quhet partneri i moderatores.

Ai ka një profil personal në Twitter dhe nëse kërkon emrin e tij në Google, me siguri do ta gjeni mes titujve që flasin për marrëveshjen e mirëmbajtës së gazsjellësit TAP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat