Dua Lipa ekspozon linjat trupore me veshjet verore! - Bota Sot
Dua Lipa ekspozon linjat trupore me veshjet verore!

Mediale Vip

Dua Lipa ekspozon linjat trupore me veshjet verore!

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:43
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa njihet për talentin e saj në muzikë.

Ajo falë këngëve që ka sjellë ndër vite, ka marrë vazhdimisht vëmendjen e publikut e të mediave rozë.

Jo rrallë herë Dua komentohet edhe për dukjen e saj duke qenë se në paraqitjet që bën ajo nuk heziton të ekspozoj linjat trupore dhe bukurinë natyrale që e karakterizon.

Image
Dua Lipa


Njejtë ka bërë edhe së  fundmi duke ekspozuar linjat trupore dhe duke vënë në pah bukurinë e saj e veshur me veshjet verore me ngjyra të ndezura që i theksonin edhe më shumë format e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat