Shpend Rama sjell një super projekt që ia vlen ta dëgjoni - Bota Sot
Shpend Rama sjell një super projekt që ia vlen ta dëgjoni

Mediale Vip

Shpend Rama sjell një super projekt që ia vlen ta dëgjoni

Nga: Maksim Gjokaj Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:55
Shpend Rama

"Pa ju motra ska jeshi Pranvera", kështu quhet kënga më e re e cila ka ardhur me videoklip nga artisti Shpend Rama.

Shpendi është me origjinë nga Peja por jeton në Gjermani e djalë i tezes i artistit të njohur Gazmend Rama ku si duket e ka në gjak muzikën e bukur e ndërsa ka kënduar që i vogël këngë kushtuar dashurisë.

Ai një ditë mori një porosi nga i ati që të këndonte ilahi pasi e meriton dhe ai kështu bëri nga ajo ditë, ndërsa menaxhohet mjaft mirë nga vëllau i tij Flurik Rama.

Image

Teksti i projektit të ri është shkruar nga Mërgim Gashi e ka bashkëpunuar me Studion e Armend Mustafa dhe kënga është në kanalin Youtube e ia vlen ta dëgjoni.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat