Krusita nesër publikon këngën e re “Djali m’la” - Bota Sot
Krusita nesër publikon këngën e re “Djali m’la”

Mediale Vip

Krusita nesër publikon këngën e re “Djali m’la”

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:56
Krusita

Këngëtarja e talentuar Krusita, u bë e njohur në vitin 2018 me pjesmarrjen e saj në Kënga Magjike, ku performoi këngën e saj “Akull”.

Kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe me atë këngë ajo bëri për vete një numër të madh fansash.

Por nga ajo kohë Krusita nuk ka sjellë diçka të re për fansat.

Derisa së fundmi ajo ka paralajmëruar se nesër nga ora 16:00, do ta publikoj këngën e re e cila do të shoqërohet me videoklipin e saj të parë, me titull “Djali m’la”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat