Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese - Bota Sot
Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese

Mediale Vip

Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 19:00
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella vazhdon të shfaqet atraktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për pozat provokuese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me realizimin e tyre.

Së fundmi është shfaqur sërish atraktive e veshur me një fustan të zi i cili i thekson trupin.

Kejvina imazhet i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Emri i saj është lakuar së fundmi sepse dyshohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit shqiptar Seven Saraqi.

Modelja e ka mohuar një gjë të tillë dhe ka thënë se ata dy janë vetëm miq të mirë.
 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat