Deputeti shqiptar bëhet baba dhe nxjerr foton e ëmbël nga spitali! - Bota Sot
Deputeti shqiptar bëhet baba dhe nxjerr foton e ëmbël nga spitali!

Mediale Vip

Deputeti shqiptar bëhet baba dhe nxjerr foton e ëmbël nga spitali!

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 21:23
Halit Valteri

Deputeti i opozitës së re, Halit Valteri është bërë sot baba dhe nuk e mbajti dot gëzimin pa e ndarë me të gjithë.

Ligjvënësi i listave të PD-së,  tregoi përmes një postimi ne Facebook se ka ardhur në jetë vajza e tij, një vogëlushe e bukur dhe e shëndetshme. Valteri tregoi se vajzës ia kanë vënë emrin Hera.

“Mirë se erdhe engjëlli im. Hera Halit Valteri 07.07.2020”, ka shkruar ai në krah të fotos ku shihet me të porsalindurën në krah.

Image
Facebook
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat