Zaimina ‘bombastike’ në fustanin e kuq! - Bota Sot
Zaimina ‘bombastike’ në fustanin e kuq!

Mediale Vip

Zaimina ‘bombastike’ në fustanin e kuq!

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 23:11
Zaimina Vasjari

Nuk kalon ditë që Zaimina Vasjari nuk i vë në pah pikat e saj të forta.

Këngëtarja e njohur, ka linja impresionuese e të cilat nuk heziton të ekspozoj.

E veshur në një fustan të kuq e të hapur, Zaimina dukej fantastike teksa u shfaq më në formë se kurrë më parë.

Atraktive, seksi dhe plotë sharmë janë ato që e definojnë më së miri imazhin e fundit që hodhi në ‘Instagram’ Zaimina. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat