Loredana shijon secilin moment pranë bijës së saj - Bota Sot
Loredana shijon secilin moment pranë bijës së saj

Mediale Vip

Loredana shijon secilin moment pranë bijës së saj

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 23:12
Loredana Zefi dhe Hana

Këngëtarja Loredana Zefi, vazhdon të jetë një emër mjaft i lakuar nëpër mediat rozë.

Ajo është një personazh mjaft i përfolur sidomos pas ndarjes së bujshme nga reperi Mozzik, me të cilin i lidh ende vajza e tyre Hana.

Në paraqitjen e saj të fundit, Loredana është shfaqur e lumtur pranë të bijës.

Derisa po i shijonin rrezet e diellit ato janë parë të buzëqeshura pranë njëra-tjetrës, derisa këto imazhe Loredana i ka ndarë me publikun përmes llogarisë së saj në Instagram. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat