Eriana përsëri në rrjetë - Bota Sot
Eriana përsëri në rrjetë

Mediale Vip

Eriana përsëri në rrjetë

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 08:12
Eriana

Është një nga zeshkanet më të mira të Instagramit.

Eriana ka hedhur një fotografi në Instagram, me të cilën ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj.

Ajo shihet se doli përsëri me bikine dhe përsëri ishte në rrjetë.

E tillë, padyshim që Eriana nuk i la fort vend imagjinatës mashkullore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat