Fero publikon me videoklip këngën “2Pac” - Bota Sot
Fero publikon me videoklip këngën “2Pac”

Mediale Vip

Fero publikon me videoklip këngën “2Pac”

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 08:20
Fero

Fero ka lansuar projektin e ri muzikor

Fero ka sjellë projektin e shumëpritur për fansat e tij, bëhet fjalë për këngën me titull “2Pac”.

Për tekstin dhe melodinë e këngës u kujdes vet reperi, producent ishte Qelik Lipa, kurse videoja u punua nga Endrit Rrahimi.

Meqë në këngë e përmend reperin 2Pac, Fero e ka përfshirë edhe në skena të videoklipit legjendën e repit.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “2Pac” nga Fero.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat