Pas kthimit në Kosovë, kjo befasi e priti Erën në shtëpi mbrëmë - Bota Sot
Pas kthimit në Kosovë, kjo befasi e priti Erën në shtëpi mbrëmë

Mediale Vip

Pas kthimit në Kosovë, kjo befasi e priti Erën në shtëpi mbrëmë

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 08:22
Era Istrefi

Festa për ditëlindjen e Erës nuk ka përfunduar edhe pas kthimit në shtëpi.

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ditë më parë festoi ditëlindjen e 26-të, kësaj radhe jashtë Kosovës.

Por, me t’u rikthyer në shtëpi, atë e priti befasia më e këndshme nga familja dhe festa vazhdoi deri në orët e vona.

Shtëpia ishte dekoruar brenda dhe jashtë, ndërsa nuk mungonte torta për Erën si dhe ishin ftuar miqtë më të mirë të tyre.

“Erdha në shtëpi dhe gjeta këtë”, kishte shkruar Era pranë fotografive që ndau me ndjekësit, ku shihet e veshur bardhë e zi.

Era Istrefi para pak ditësh solli pamje nga studio muzikore, duke konfirmuar se po punon për projektet e reja.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat