Modelja vihet në siklet, mbulon fytyrën me maskë por i zbulohen pjesët intime - Bota Sot
Modelja vihet në siklet, mbulon fytyrën me maskë por i zbulohen pjesët intime

Mediale Vip

Modelja vihet në siklet, mbulon fytyrën me maskë por i zbulohen pjesët intime

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 10:47
Lottie Moss

Modelja e njohur u skuq nga një incident që i ndodhi në rrugë.

Lottie Moss u ‘tradhtua’ nga fustani teksa po ecte rrugës dhe paparacët kapën momentin e papërshtatshëm.

Modelja kishte vendosur maskë në fytyrë, teksa bashkë me shoqen e saj ishte drejtuar për në një aheng.

22 vjeçares i ndodhi e papritura teksa era ia largoi fustanin andaj paparacët nxorën fotografitë ku asaj iu zbuluan pjesët intime.

Lottie duket se në fillim nuk po e vërente fare fustanin e hapur më shumë se që duhet tek këmbët, por paparacët e kapën këtë moment.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat