Shokon me rrëfimin e saj ‘Yaren’ - Bota Sot
Shokon me rrëfimin e saj ‘Yaren’

Mediale Vip

Shokon me rrëfimin e saj ‘Yaren’

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 15:51
Ilay Erkok

Aktroja turke Ilay Erkok u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj negativ ‘Yaren’ tek seriali shumë i ndjekur “Hercai’.

Por së fundmi aktorja ka organizuar në llogarinë e saj në Youtube me ndjekësit e saj një intervistë, ku i është përgjigjur në mënyrë të sinqertë të gjithave pyetjeve.

Aktorja gjithashtu foli dhe për kënaqësinë që i jep ushqimi por ajo habiti të gjithë ndjekësit e saj me atë çfarë tha.

 ‘Unë në fakt nuk kam nevojë ta gatuaj ushqimin. Unë mund të ha gjithçka të papërpunuar. Unë mund të ha peshq të papërpunuar iu heq kokat e pastroj dhe e ha në 3 minuta ose mishin e grirë kur e marr nga kasapi e ha të papërpunuar‘ është shprehur aktorja duke lënë shokuar të gjithë ndjekësit e saj.

Gjithashtu ajo shuajti dhe një tjetër kuriozitet të ndjekësve e cila kishtet të bënte me operacionet plastike.

Aktorja mohoi çdo thatheshem në lidhje me këto ndërhyrje duke treguar se ajo nuk kishte asnjë operacion në trupin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat