Genta shijon rrezet e diellit përkrah të dashurit turk! - Bota Sot
Genta shijon rrezet e diellit përkrah të dashurit turk!

Mediale Vip

Genta shijon rrezet e diellit përkrah të dashurit turk!

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 16:58
Genta Ismajli me te dashurin

Genta Ismajli është një këngëtare mjaft e njohur shqiptare e gjithashtu mjaft e përfolur nëpër mediat rozë.

Kjo sidomos pas lidhjes së saj me biznesmenin turk, me të cilin shfaqet vazhdimisht nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku është shfaqur krah për krah me të dashurin e saj duke shijuar rrezet e diellit.

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, dhe janë mjaft të ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat