‘Çbanja’ në super formë, merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
‘Çbanja’ në super formë, merr gjithë vëmendjen

Mediale Vip

‘Çbanja’ në super formë, merr gjithë vëmendjen

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 20:41
Arjola Demiri

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri më së miri njihet me rolin e saj si “Çbanja”, me të cilin njihet nga publiku.

Në rolin e saj si “Çbanja” ajo paraqistje një vajzë burrërore nga Tropoja, por në jetën reale Arjola është një femër mjaft atraktive dhe me forma të theksuara trupore.

Madje nëpër paraqitjet publike që bën, ajo nuk heziton të ekspozoj këto forma dhe bukurinë natyrale që e karakterizon e që ka bërë për vete një numër të madh të fansave.

Së fundmi ajo është paraqitur plot stil e shije, duke vënë në pah asetetet e saj trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat