Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen - Bota Sot
Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen

Mediale Vip

Dy zemra brenda një trupi, Olta Gixhari feston ditëlindjen

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 22:37
Olta Gixhari

Olta Gixhari ka festuar shumë pranvera të gëzuara, por padyshim kjo është ditëlindja më e veçantë për të.

Aktorja e njohur po feston ditëlindjen e parë, me një krijesë ëngjëllore brenda saj. Ky 34-vjetor është shumë special për të pasi ajo është në një pritje të ëmbël, ndërkohë që foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto me barkun e rrumbullakosur.

“32weekspregnant dhe këto janë pushimet tona të fundit çift Për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën dhe ne mezi po e presim,”- shkroi aktorja pak ditë më parë në një postim në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat