Kylie Jenner luan me gjoksin në pishinë - Bota Sot
Kylie Jenner luan me gjoksin në pishinë

Mediale Vip

Kylie Jenner luan me gjoksin në pishinë

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 22:54
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka ngritur temperaturat duke luajtur me gjoksin e saj në pishinë derisa ka lënë një shënim për Travis Scott. “Vetëm kjo gjë po të mungon”, ka shkruar ajo

Kylie Jenner duket se e di si t’i rritë temperaturat në rrjetet sociale.

22 vjeçarja, që u bë e njohur me linjën e saj të kozmetikës ka postuar disa video në Story të Instagramit duke u shfaqur me bikine të gjelbra në pishinë e duke i lënë pak vend imagjinatës.

Nëna e një fëmijë është parë në pishinën e resortit Amangirl në Canyon Point të Utah me disa shokë, përfshirë shoqet e saj të ngushta si; Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou,  Harry Hudson dhe Fai Khadra.

Mirëpo një legjendën e videove ajo ka lënë një mesazhë për ish të dashurin e saj dhe babain e fëmijës së saj, Travis Scott ku ka shkruar: Vetëm kjo gjë po të mungon tani

Image
Kylie Jenner
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat