Ardian Bujupi me fjalë të ëmbla uron të dashurën për ditëlindjen - Bota Sot
Ardian Bujupi me fjalë të ëmbla uron të dashurën për ditëlindjen

Mediale Vip

Ardian Bujupi me fjalë të ëmbla uron të dashurën për ditëlindjen

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 07:39
Ardian Bujupi dhe Sabrine Khan

Prej pak kohësh, këngëtari Ardian Bujupi po shijon romancën e tij të re me një modele indiane, e cila quhet Sabrine Khan.

Vajza në fjalë është modele në klipin e ri të këngëtarit të titulluar “Modela” dhe duket se ky projekt ka qenë një ogur i mirë për Bujupin. Ai jo vetëm që ka njohur modelen tërheqëse, por mes tyre paskan lindur edhe shkëndija.

Duket se gjërat janë bërë aq serioze mes çiftit, saqë këngëtari dhe Sabrine kanë vendosur ta bëjnë tashmë “zyrtare” marrëdhënien.

Image

Në profilet e tyre në rrjetet sociale fotot në shoqërinë e njëri-tjetrit janë të shumta, teksa videot e tyre të TikTokut janë bërë virale. Ardian prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri pasi ka xhiruar këngën në bashkëpunim me Xhensilën, që del të premten, duke kaluar kështu pak kohë larg Sabrine-s. Fatkeqësisht, duket se ky projekt ka bërë që çifti të jetë larg edhe në një ditë të shënuar siç është ditëlindja e modeles.

Megjithatë, këngëtari nuk ka hezituar ta uroj në Instastory, ku ka publikuar dy foto: një ku shfaqen të dy dhe një të Sabrine, teksa mbi foto ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen!”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat