Samanta feston ditëlindjen, Enca ndan pamjet nga festa gjigande

Mediale Vip

Samanta feston ditëlindjen, Enca ndan pamjet nga festa gjigande

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 10:14
Samanta Karavella

Në një mbrëmje të veçantë dje, e rrethuar nga miq dhe kolegë, këngëtarja Samanta Karavella ka festuar ditën e lindjes.

E ftuar ka qenë edhe Enca, e cila ka ndarë momentet e festës gjigande në një vilë me pishinë.

Pas darkës, Samanta ka kënduar dhe më pas kanë nxituar ta kalojnë mbrëmjen në pishinë, duke pirë.

Pjesë e festës kanë qenë edhe personazhe të tjerë të njohur si Olti Curri, Ardit Çuni, Joni Peçi etj.

Kujtojmë se dy ditë më parë, Samanta ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Skerdin, të titulluar “N.K.N”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat