Gjyste Vulaj po feston 43 vjetorin e lindjes, pamje nga festa e organizuar për të - Bota Sot
Gjyste Vulaj po feston 43 vjetorin e lindjes, pamje nga festa e organizuar për të

Mediale Vip

Gjyste Vulaj po feston 43 vjetorin e lindjes, pamje nga festa e organizuar për të

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 13:31
Gjyste Vulaj

Dita e sotme është e veçantë për Gjyste Vulajn shkruan GazetaBlic.

Data 9 korrik po shënon ditëlindjen e këngëtares.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në rrjete sociale, ndërsa ka organizuar dhe një festë me njerëzit e saj të afërt.

Këngëtarja e cila po mbush 43 vite jetë ka organizuar një festë të veçantë ku gjithçka e përgatitur mban emrin e saj.

Gjyste Vulaj ka cite që është e martuar me Sokolin dhe ka dy fëmijë, djalë dhe vajzë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat