Flaka Krelani publikon pamje nga pushimet, tërheq vëmendjen me pozat - Bota Sot
Flaka Krelani publikon pamje nga pushimet, tërheq vëmendjen me pozat

Mediale Vip

Flaka Krelani publikon pamje nga pushimet, tërheq vëmendjen me pozat

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 15:28
Flaka Krelani

Flaka Krelani duket tejet joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, po ashtu po i shijon ditët e nxehta në det.

Akoma më nxehtë e ka bërë me pozat atraktive ku tregon format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Flaka ka vendosur që ti ndajë disa foto me ndjekësit e saj në Instagram dhe ka pranuar pëlqime e komente të shumta pozitive.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#travesuras Super Braids by the best @merita_merja ✨ Photo creds by @nitxhda

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat