Gazetarja e njohur e pranon publikisht: Majk ka qenë i ftuari më i bezdisshëm - Bota Sot
Gazetarja e njohur e pranon publikisht: Majk ka qenë i ftuari më i bezdisshëm

Mediale Vip

Gazetarja e njohur e pranon publikisht: Majk ka qenë i ftuari më i bezdisshëm

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 16:19
Majk

Gazetarja e njohur ka folur lidhur me të ftuarin më të bezdisshëm.

Gazetarja Dasara Karaiskaj është dalluar gjithmonë për karakterin e drejtpërdrejtë që ka. E ftuar në emisionin “ABC e Mëngjesit”, ajo nuk nguroi të rehatohej gjatë intervistës duke shtrirë këmbët mbi divanë. Dasara ka zbuluar edhe disa të fshehta për punën e saj në showbiz prej 7 vitesh. Ajo ka treguar se personazhi më i bezdisshëm që ka pasur të ftuar në studio ka qenë këngëtari i njohur Majk.

“I ftuari më i bezdisshëm ka qenë Majku se ka filluar dhe mbaruar intervista me ‘po’, ‘jo’, ‘po’, ‘jo’ dhe nuk fliste fare”, tha Dasara. Më tej, ajo ka pohuar se e ftuara më e rehatshme ka qenë aktorja Ema Andrea.

“I ftuari më i mirë nuk e mbaj mend se ka shumë vite të tëra punë. Nuk e di pse erdhi në mend Ema Andrea se me atë ke qejf të bisedosh”, shtoi gazetarja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat