Producenti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë - Bota Sot
Producenti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

Mediale Vip

Producenti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 16:29
Donat Prelvukaj me gruan e tij

Ai njihet me emrin e artit Cricket por që në të vërtetë quhet Donat Prelvukaj.

Producenti i njohur nga Kosova që numëron dhjetëra bashkëpunime të suksesshmë me këngëtarë të njohur është bërë baba për herë të parë, teksa bashkëshortja Ilirida ka sjellë në jetë bebushen Kanina.

Ka qenë vetë Cricket ai që ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit, ku përbri fotos së Kaninës ai shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë Kanina. T’i dëshiroj të gjitha të mirat në jetë. Qofsh e lumtur gjithmonë.”

Cricket dhe Ilirida jetojnë një histori të gjatë dashurie, dhe dyshja janë kurorëzuar me martesë në vitin 2010.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat