“S’ka dasëm” lansohet nga Buraku dhe Grupi Fama - Bota Sot
“S’ka dasëm” lansohet nga Buraku dhe Grupi Fama

Mediale Vip

“S’ka dasëm” lansohet nga Buraku dhe Grupi Fama

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 17:23
Burak Vehapi dhe Grupi Fama

Burak Vehapi dhe Grupi Fama kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “S’ka dasëm” dhe vjen e realizuar bashkë me videoklip.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, orkestrimin nga Valon & Doan, ndërsa për klipin u realizua nga MProduction.

Kënga tashmë është lansuar në Youtube dhe padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e artistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat