Burri milioner, ia mbush shtëpinë plot dhurata Gentës - Bota Sot
Burri milioner, ia mbush shtëpinë plot dhurata Gentës

Mediale Vip

Burri milioner, ia mbush shtëpinë plot dhurata Gentës

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 17:50
Genta Ismajli

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, është ndër këngëtaret më të dashura për publikun

Së fundmi këngëtarja është duke bashkëjetuar me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

E i dashuri i saj së fundi, ia ka mbushur shtëpinë plot me dhurata.

Këtë moment Genta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat