Olta Gixhari festoi ditëlindjen, partneri e emocionon me dedikimin! - Bota Sot
Olta Gixhari festoi ditëlindjen, partneri e emocionon me dedikimin!

Mediale Vip

Olta Gixhari festoi ditëlindjen, partneri e emocionon me dedikimin!

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 18:20
Olta Gixhari

Urimet padyshim kanë vërshuar për Olta Gixharin në ditën e saj të lindjes. Aktorja mbushi një ditë më parë 34 vjeç; kjo ditëlindje e gjeti në Spanjë, në krah të partnerit të saj me te cilin pret një fëmijë.

Dedikimi që ai i bëri ishte vërtet befasues, sepse flet për një person mjaft romantik: një buqetë e mrekullueshme lulesh dhe kartolina ku shkruhej: “Jam njeriu më i lumtur me ty pranë. Të dua”! Olta e ktheu menjëherë përgjigjen.

 “Të dua shumë i shtrenjti im. Ditëlindja më speciale e të gjithave viteve”, ka shkruar ajo, ndërsa tregon se tashmë është në javën e 33-të të shtatzanisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8/7/2020 Te dua shume i shtrenjti im. Ditelindja me speciale e te gjitha viteve. #33weekspregnant 🎱 #34years

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat