​Johnny Depp mohon të ketë rrahur Amber Heard

Mediale Vip

​Johnny Depp mohon të ketë rrahur Amber Heard

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 18:28
​Johnny Depp

Aktori Johnny Depp ka mohuar një sulm ndaj ish-gruas së tij Amber Heard në një ishull privat të Karaibeve dhe gjatë një periudhe "egërsie" në Australi, në ditën e tretë të një gjyqi për shpifje kundër një gazete tabloid, e cila e quajti atë një "burrë që rrah gratë".

Depp ka hedhur në gjyq News Group, botuesin e "Sun", dhe kryeredaktorin Dan Wooton, për shkak të një artikulli të botuar në prill të vitit 2018, në të cilin thuhet se ai abuzoi fizikisht Heard.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat