Ja pse hoqi dore Çağatay Ulusoy nga seriali Barbaros

Mediale Vip

Ja pse hoqi dore Çağatay Ulusoy nga seriali Barbaros

Nga: TM Më: 9 korrik 2020 Në ora: 18:53
Çağatay Ulusoy

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy , do të ishte protagonist në seriali e ri "Barbaros" por jo pasi ai tashmë ka hequr dorë nga ky serial.

Siç duket aktorit i ka shkuar një tjetër ofertë për të luajtur në një film, emri i të cilit nuk dihet ende.

Ky film do të prodhohet nga kompania "OGM Pictures" , transmeton "Bota sot"

Skenaristi do jetë Ercan Mehmet Erdem kurse drejtuesi i filmit do jetë Can Ulkay , i cili ka qenë dhe drejtuesi i filmit "Ayla".

Xhirimet e këtij filmi do fillojnë në fund të muajit Korrikit , në Stamboll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat