Ja deri ku shkon e qara e fundit të Ariana Fejzullahut

Mediale Vip

Ja deri ku shkon e qara e fundit të Ariana Fejzullahut

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 22:45
Ariana Fejzullahu

U bë e njohur që kur u lidh me të birin e Sabri Fejzullahut, Ermalin, i cili asaj kohe ishte shumë aktual e pëlqehej pafundësisht nga të rinjët.

Ariana e Ermali ishin të rinjë, por ndërtuan një marrëdhënie të fortë e të bukur, një martesë që vazhdon sukseshëm.

Çifti, janë prindër të lumtur të katër fëmijëve dhe pavarësisht viteve që ecin, Ariana ende duket freskët, bukur e në kohë.

Në pushimet e fundit, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka prezantuar mjaftë modë, është dukur më shik se kurrë më parë.

Kjo veshje plazhi po që i shkon!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat