Para një muaji u bë nënë, sot Fiona Gllavica zbuloi portretin e djalit të saj

Mediale Vip

Para një muaji u bë nënë, sot Fiona Gllavica zbuloi portretin e djalit të saj

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 09:12
Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj

Aktorja e njohur e serialit “Çka ka shpija”, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë, para një muaji.

Ata u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Lekë.

Është aktorja që pas një muaji ka publikuar sot portretin e djalit të tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lekë 🤍

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Fotografinë e ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat