Nga diss-i për Mozzik, te ngjashmëria me refrenin e Beyonce-s: Ja çfarë po thuhet për këngën e re të Loredanës!

Mediale Vip

Nga diss-i për Mozzik, te ngjashmëria me refrenin e Beyonce-s: Ja çfarë po thuhet për këngën e re të Loredanës!

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:02
Beyonce, Mozzik, Loredana

Loreda ka publikuar këngën e saj më të re GEH DEIN WEG (Shko në rrugën tënde) në bashkëpunim me KC Redbell & Summer Cem dhe që tani fansat e saj kanë dalë në disa konkluzione.

Si fillim duhet të themi se kënga ritmike është pritur shumë mirë dhe në vetëm pak orë nga publikimi, numëron gati 500 mijë klikime në YouTube.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është teksti i këngës së re, që duket si një dedikim për ish-partnerin Mozzik. Më konkretisht ja çfarë thotë Loredana në refren:

“Është ok, është ok,

Për shkak se kemi njohur njëri-tjetrin

që nga dita e parë,

e mbajmë rrethin e ngushtë! A’m tregove!

shko në rrugë tënde, shko në rrugën tënde

Pavarësisht se sa kohë që luftojmë

unë mendoj se është fundi!

Shihemi përsëri!”!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat