Sebastian, ky mashkull fatlum, e bën për vete njëren nga femrat më të bukura në botë

Mediale Vip

Sebastian, ky mashkull fatlum, e bën për vete njëren nga femrat më të bukura në botë

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 10:41
Sebastian Bear-McClard, Emily Ratajkowski

Sebastian Bear-McClard është emri i personit që e ka bërë për vete njëren nga femrat më të bukura në botë, Emily Ratajkowski.

Modelja 29 vjeçare është parë dje në New York me të dashurin e saj dhe me qen në një shëtitje ditore.

Emily shihet se ka bërë një ndryshim në flokë, por që nuk e ka humbur shkëlqimin e saj.

Çifti duket se janë të kujdesshëm edhe ndaj pandemisë ngase kanë shëtitur me maska në fytyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat