Ditë e trishtë; moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë! - Bota Sot
Ditë e trishtë; moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë!

Mediale Vip

Ditë e trishtë; moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë!

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:25
Elona Duro

Folësja e Top Albania Radio dhe moderatorja e ‘Digitalb’ ka humbur sot një prej njerëzve të saj më të dashur. Elona Duro ka bërë një postim të trishtë këtë mëngjes teksa lajmëron se gjyshja e saj mbylli sytë përgjithmonë.

Përbri një foto me të motrën dhe gjyshen, Elona shkruan:

“Ike o non, Të qoftë dheu i lehtë. Të fala shumë gjyshit”

Image
Insta

Ndarja nga gjyshërit është veccanërisht shumë e trishtë, pasi për shumë prej nesh gjyshërit zënë vend tejet të rëndësishëm në rritjen dhe formimin tonë, duke mos harruar dashurinë e pakusht që marrim prej tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat