Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë - Bota Sot
Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë

Mediale Vip

Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:46
Ledri Vula

Ledri Vula sot mbush plot 34 vjet jetë.

Ledri Vula me këtë datë feston ditëlindjen, andaj që kur ora shënoi 00:00, ai filloi të marrë urime të shumta.

Me rastin e ditëlindjes së 34-të, reperi tha se ka vetëm një dëshirë dhe ajo është rikthimi në koncerte, për t’i argëtuar fansat e tij.

“ deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010“, ka shkruar Ledri sipër një fotografie, ku pranoi urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Aman” është kënga e fundit e Ledrit, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Lumi B.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat