Sara e uron Ledrin me fjalë dashurie e puthje plot pasion - Bota Sot
Sara e uron Ledrin me fjalë dashurie e puthje plot pasion

Mediale Vip

Sara e uron Ledrin me fjalë dashurie e puthje plot pasion

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 13:46
Sara, Ledri

Sara zgjodhi fjalët më të mira për ta uruar Ledrin.

Ledri Vula sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, teksa është në kulmin e karrierës.

Reperi pranoi urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por atë më specialin e mori nga e dashura, Sara Hoxha.

Sara publikoi një fotografi nga pushimet ku shfaqet duke shkëmbyer puthje me Ledrin, ndërsa zgjodhi fjalët më të mira për reperin.

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ju. Për shumë ditë të tjera si kjo  Gëzuar ditëlindjen për njeriun që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time  #Culi”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri së fundi kanë shijuar pushimet në jug të Shqipërisë, ku nuk munguan fotografitë nga vendi ku qëndruan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat