Sara i bën Ledrit dedikimin e veçantë për ditëlindje

Mediale Vip

Sara i bën Ledrit dedikimin e veçantë për ditëlindje

Nga: E.R Më: 10 korrik 2020 Në ora: 13:49
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

E dashura e Ledrit, Sara, ia ka uruar ditëlindjen e 34-t njeriut të zemrës.

Në foton e shkrepur pranë bregdetit, Sara ka shkruar: “Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndajë me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen njeriut që dua ta mbaj përgjithmonë në zemrën time.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat